kadın dergileri saçmalıkları - çarşı sözlük

kadın dergileri saçmalıkları

bugün uğrayan?
kimler var?

 1. kocanız sizi aldatıyor mu, çözün bu testi anlayın kocanızın sizi aldatıp aldatmadığını. evet yapın bunu, yapın ki zaten iyi gitmeyen ilişkiniz iyice boksa sarsın. kaç yıllık kocanıza güvenmeyin, bize güvenin. ayrıca biz size söyleyelim, kocanız size alyans falan da almıyor. kocanız sizi sevmiyor biz size söyleyelim. Şimdi bu haberi aldıktan sonra,kolpacı kamil çayını içip kilo verseniz iyi olacak.
  [imansiz, 28.9.2011 16:06]
 2. [becker, 28.9.2011 16:08]
 3. [sifoncan, 28.9.2011 16:22]
 4. +yüzünüz yuvarlaksa aman ha saçınızı şöyle kestirmeyin.ha yüzünüz yuvarlak değilse kesinlikle şöyle kesitmelisiniz.
  +boyunuz uzunsa şu tarz kıyafetlerden uzak durun,kiloluysanız acilen kilolarınızı vermelisiniz.
  ....
  şeklinde ve oldukça uzun maddelerce sıralanabilecek saçmalıklardır.bu saçmalıkların en kötü tarafı,bütün bu uyarıları kendisi için dikkate aldığı yetmeyip de genelleştiren hatta bu tip konularda insanları dilediği gibi yargılayabilme hakkını kendisinde gören kadınların çoğalmasına neden olmasıdır.*
  [dengesizinteki, 30.11.2011 18:33]
çarşı sözlük
ÇarşıSözlük.com 2010 (c)

Çarşı Sözlük birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir fikir platformudur. Bu sitedeki yazılan yazılar herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmaktadır ve doğruluğu garanti edilememektedir. Bu yazılardan sadece yazarları sorumludur. ÇarşıSözlük bu yazıların doğruluğu hakkında herhangi bir teminat vermekle yükümlü değildir.

Yönetimle İletiseyim