halil ibrahim var - çarşı sözlük

halil ibrahim var

bugün uğrayan?
kimler var?

 1. kimya okuduğumuz halde matematik okuyormuşçasına, bezdirircesine, yıllarca geçirmeyip kimya yerine matematiğe çalışmamıza sebep olan marmara üniversitesi fen-edebiyat fakültesinin yar. doç. matematik hocası
  (bkz: hiv)
  (bkz: robin hood)
  (bkz: yardır musa)
  [retadsua, 31.3.2011 17:44]
 2. ömrümden ömür çalmaya gelen , transcriptimde leke olmaya gelen * öğretim üyesidir
  [gkhn 1903, 31.3.2011 23:24]
 3. entry i gördüğümde gözlerimi dolduran marmara üniversitesi bünyesinde görev alan matematik hocasıdır kendisi. kimya bölümüne bahşedilmiş bir virüstür aslında. tarafından şahsıma turuncu saçlarım dolayısıyla "saçı boyalı kız" lakabı takılmış olup kendisinin sevdiği çocuğa benim yüz vermeyişimden dolayı sınıfta bırakılmakla tehdit edildiğim hoca. 4 amfiye sınav saatinde sığmayan ve sınıf açılan, alttan alan öğrenci sayısının giderek katlandığı matematik konvoyunu oluşturan değerli hocamız. dersinden geçtikten sonra selam dahi vermediğim geçmişimde iz bırakan nadide bir adamdır.

  edit : sonradan eklemek gereği duydum. adam sadece beni bırakmakla tehdit etmemiş. onun gözde öğrencisine yüz vermediğimden benim sevdiğim kişiyi de bırakmakla tehdit etmiştir. aşmıştır kendisi. ha bir de yıllardır aynı kazak aynı spor ayakkabıyı giymektedir.
  [porti, 20.9.2011 23:13]
 4. on kişiden dokuzunun nefret ettiği diğer bir kişinin de öldürmek istediği şahıs
  [qwett, 30.10.2011 20:56]
 5. marmara matematik ten arkadaslarımın anlattıgı kadarıyla verdiği derslerde birsey anlatmasına rağmen kazık soran ama bir o kadar da zeki olan matematikçi.

  not : aynı bolumde bir tane daha halil ibrahim vardır o da ogrencilerine çektirir sözlük.
  [becker, 30.10.2011 21:28]
çarşı sözlük
ÇarşıSözlük.com 2010 (c)

Çarşı Sözlük birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir fikir platformudur. Bu sitedeki yazılan yazılar herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmaktadır ve doğruluğu garanti edilememektedir. Bu yazılardan sadece yazarları sorumludur. ÇarşıSözlük bu yazıların doğruluğu hakkında herhangi bir teminat vermekle yükümlü değildir.

Yönetimle İletiseyim