beni tarihle yargıla - çarşı sözlük

beni tarihle yargıla

bugün uğrayan?
kimler var?

 1. durduk yere, gidecek adresi belli olmayan, sanki seslendiğim biri varmışcasına, incir reçeli modundayken söylenebilecek, söylediğim, söylenesi söz.
  [ferfecir, 3.9.2011 16:35]
 2. tarih biliminin kaybolup yok olup gitmesini istediğimden midir. bilinmez...içinde tarih olan her şey bana savaşı hatırlatır...düşünürüm. kimse bize haçlı seferlerini anlatmasaydı ,olmazdık bir hristiyana doğuştan düşman ,bilmeseydi bir ermeni 1915 olaylarını bir türkün arkasından küfür eder miydi...21 yüzyılda yeni yargılama şekilleri bulmalıyız tarihi bertaraf etmeliyiz...din kültürü dersleri ile beraber tarih derslerini de seçmeli yapsınlar insanlığa düşman olmak isteyenler okusun sadece bilsin tarihi....
  [skymoon, 3.9.2011 20:47]
 3. ...
  geceler çok karanlık,
  gel düşümdeki sevgilim,
  ay ışığı yedir bana...
  ...
  [dengesizinteki, 16.1.2012 02:47]
 4. ersin ergün şiiri, ahmet kaya şarkısıdır ..

  titrek bir mum alevinin
  havaya bıraktığı bulanık bir is
  ve yollara dökülen göz gözü görmez bir sis
  değildik biz
  . . .
  [kubelik, 16.1.2012 04:21]
çarşı sözlük
ÇarşıSözlük.com 2010 (c)

Çarşı Sözlük birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir fikir platformudur. Bu sitedeki yazılan yazılar herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmaktadır ve doğruluğu garanti edilememektedir. Bu yazılardan sadece yazarları sorumludur. ÇarşıSözlük bu yazıların doğruluğu hakkında herhangi bir teminat vermekle yükümlü değildir.

Yönetimle İletiseyim