anneyle alışverişe çıkmak - çarşı sözlük

anneyle alışverişe çıkmak

bugün uğrayan?
kimler var?

 1. önünüzde iki yol vardır; annenizden alışveriş inceliklerini öğrenip pazarlıkta level atlayabilir veya işin tüm eğlencesini kaçırıp cinnetin eşiğinde poşetleri etrafa savurup güdümlü anne terliğinin tadına bakabilirsiniz. eğitim süreci zorlu olsada evladiyelik bir meziyet kazandırır.
  [bir bilen, 15.3.2011 16:31]
 2. para kazanıp eline özgürlüğünü almaya kadar geçen süreçte tam bir işkenceye döneşebilir .
  gelecek senelerde giyilmesi için alınan bir beden büyük elbiselerden . ayakkabı nasıl olsa çabuk eskiyecek diye alınan salı pazarı ayakkabılarına kadar uzayıp giden bir ürün yelpazesine sahip olursunuz .
  [uc3po, 15.3.2011 16:37]
 3. haftanın herhangi bir gününü zehir eden,yürürken anneyi bir tezgahta kaybetmek,seçtiğin şeylerin"bırak sen,şu poşeti tut yeter" kalıbıyla reddedilişi,"hayır o şekerler nerde yapılıo bilio musun sen"klişeleri sebebiyle,bunu seven insanları anlamadığımdır.bir de dönüşte poşet taşımak var ki,sevimsizlik abidesi aman.
  [ra, 27.8.2011 02:12]
 4. [becker, 27.8.2011 02:14]
çarşı sözlük
ÇarşıSözlük.com 2010 (c)

Çarşı Sözlük birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir fikir platformudur. Bu sitedeki yazılan yazılar herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmaktadır ve doğruluğu garanti edilememektedir. Bu yazılardan sadece yazarları sorumludur. ÇarşıSözlük bu yazıların doğruluğu hakkında herhangi bir teminat vermekle yükümlü değildir.

Yönetimle İletiseyim